додому Бердичів Сергій Крамаренко про рішення облради по Клименюку

Сергій Крамаренко про рішення облради по Клименюку

152
0

Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко прокоментував житомирським журналістам питання виконання судового рішення щодо поновлення Володимира Клименюка на посаді директора Бердичівського медичного коледжу.

«Отримавши відповідні документи з виконавчої служби, дане питання було внесено у порядок денний дванадцятої сесії  обласної ради. Хочу нагадати, що всі призначення та звільнення керівників комунальних закладів відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є виключно прерогативою сесії обласної ради. 27 липня питання поновлення не набрало потрібної кількості голосів, а точніше –  голосів було рівно 0. Тобто, іншими словами , – дане рішення суду першої інстанції виконати неможливо, так як рада є колегіальним органом, і щоб прийняте будь-яке рішення, необхідно набрати, як мінімум, 33 голоси», – пояснив Сергій Крамаренко.

Також перший заступник голови ради зауважив, що Житомирська обласна рада  в апеляційному суді оскаржує рішення суду першої інстанції. А це значить, що дане рішення не вступило у законну силу. Засідання апеляційного суду заплановано на  6 вересня. Саме тоді і буде поставлено фінальну крапку у цьому питанні.