додому Бердичів Семінар-тренінг «Емоційне вигорання»

Семінар-тренінг «Емоційне вигорання»

123
0

24 травня 2016 року спеціалісти Бердичівського районного центру соціальних служб для сім? ї, дітей та молоді в рамках навчального курсу підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів проводили семінар – тренінг на тему : «Запобігання емоційному вигоранню прийомних батьків та батьків вихователів».

Увесь навчальний курс, організований обласним центром соціальних служб для сім? ї, дітей та молоді, тривав три дні. На семінарі були присутні прийомні батьки з Ружинського, Андрушівського, Бердичівського районів та м.Бердичева.

Бердичівський район представляли 8 прийомних сімей, які функціонують два і більше років.

Під час тренінгу батьки познайомилися з такими поняттями як «емоційне вигорання», «стрес». Одержали інформацію про стадії синдрому вигорання, фактори впливу на емоційне виснаження, симптоми з яких складається синдром, методами гармонізації психофізичного стану.

З прийомними батьками було проведено діагностику емоційного вигорання на визначення ступеня схильності до стресу. Прийомні батьки одержали практичні поради і стратегії боротьби із синдромом емоційного вигорання.

Канадський ендокринолог, відомий дослідник стресу Г. Сельє зазначав, що має значення не те, що з нами відбувається, а те, як ця інформація сприймається. Тому, прийомні батьки вчились різним способам та прийомам подолання стресових навантажень.

Вони зрозуміли одну важливу істину : вміння уникати, переживати та боротися з синдромом емоційного вигорання залежить більшою мірою від нас самих.

тр1 тр2 тр3