додому Бердичів Семенівська ОТГ розподілила керівні посади, колишні регіонали взяли ключові портфелі

Семенівська ОТГ розподілила керівні посади, колишні регіонали взяли ключові портфелі

1260
1

В новоствореній першій громаді на Бердичівщині відбулась друга сесія.  Колишніх сільських голів відтепер назвали в.о. старостами.

За пропозицією Наталії Семенюк, Шеретуна Миколу Миколайовича призначили заступником з питань діяльності виконавчих органів, а Колесник Людмилу Миколаївну заступником з гуманітарних питань з одночасним виконанням обов’язків начальника відділу освіти, молоді та спорту.

Головами постійних комісій стали: бюджетної – Тетяна Войцехівська, земельної – Микола Климчук, регламентної – Ігор Андрійчук.

Фактично ці люди й стали основою керівництва нової Семенівської об’єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, Колесник Людмила Миколаївна в 2010 році була членом Партії Регіонів і разом з Тетяною Войцахівською та Миколою Климчуком тоді стали депутатами Бердичівської районної ради від цієї політичної сили.

Варто відзначити також, що Людмила Колесник на сьогодні очолює Бердичівську районну організацію «Опозиційного блоку», а до втечі Януковича в Ростов займала посаду першого заступника голови Бердичівської районної державної адміністрації.

1 коментар

  1. МАСКУВАТИСЬ, Мімікрувати, та прилаштовуватись ригєанали уміють. Партократично-корупційний відбір, еволюційно проведено. ТРИМАЙСЯ НАРОДЕ, світлого майбуття з такими кєровнікамі тобі не бачити. ЧОМУСЬ ВПЕВНЕНИЙ. !!!