додому Бердичів Семенівська ОТГ на Бердичівщині придбала шкільний автобус

Семенівська ОТГ на Бердичівщині придбала шкільний автобус

107
0

Один з дванадцяти шкільних автобусів закуплених у рамках відповідної програми приїхав до Семенівської об’єднаної територіальної громади.

Всього у поточному році через електронну систему ProZorro придбано 12 шкільних автобусів на загальну суму 18 765,0 тис.грн. (вартість 1 одиниці становить 1563,75 тис.грн., з яких 13135,5 тис.грн. кошти державного бюджету, а 5629,5 – кошти місцевих бюджетів). Виробник – ДП «АЗС №1 «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».

Станом на  сьогодні в області підвозяться всі 13 775 учнів, які цього потребують. Діти підвозяться до 409 навчальних закладів з 992 населених пунктів.

В той же час, за оперативними даними місцевих органів влади з урахуванням проведення оптимізації мережі закладів освіти, на даний час в області існує потреба ще у 38 шкільних автобусах.

«Україна знаходиться в процесі здійснення реформи з децентралізації, громади отримують фінанси та владні повноваження. Є розуміння того, що не може бути 10 вчителів та 5 учнів, тому школи оптимізуються. Тому логічним є те, що треба дітей довозити до опорної школи», – сказав Володимир Ширма.

За інформацією управління освіти облдержадміністрації парк шкільних автобусів уже складає 254 одиниці.