додому Бердичів Секретарі сільських та селищних рад Бердичівського району навчались

Секретарі сільських та селищних рад Бердичівського району навчались

70
0

У вівторок, 01 березня 2016 року, у малій залі Бердичівської райдержадміністрації, відбувся семінар-навчання з секретарями сільських та селищної рад Бердичівського району.

Головуючим семінару була керівник апарату райдержадміністрації Лариса Котнюк, яка і ознайомила присутніх з порядком денним семінару. На порядок денний було винесено наступні питання: Порядок передавання документів на державне зберігання; Державна реєстрація актів цивільного стану в Україні; Врегулювання конфлікту інтересів; Порядок ведення квартирного обліку. Перерахунок наявних проектів на ремонт доріг комунальної власності; Організація діловодства і контролю у виконкомах сільських та селищної рад; Організація мобілізаційної та режимно – секретної роботи у виконкомах сільських та селищної рад.

Керівники відділів і структурних підрозділів районної державної адміністрації повідали про основні засади і вимоги законодавства, якими необхідно керуватися у роботі при виконанні тих чи інших обов’язків на місцях. Керуюча справами районної ради Лариса Савенко наголосила секретарям про те, що необхідно внести зміни до регламенту роботи виконкомів сільських та селищної рад.