додому Різне Сезонна робота в Польщі: пропозиції від роботодавців

Сезонна робота в Польщі: пропозиції від роботодавців

119
0

Працевлаштування за кордоном зараз стає все більш актуальним. У чому причина? Напевно, не тільки у можливості побачити світ та познайомитись з новими людьми. Звичайно, основна причина – це хороша зарплата, яку пропонують за роботу в Європі. Якщо раніше в основному працівник отримував зарплату більше в 1,5-2 рази, ніж на батьківщині, то зараз цей коефіцієнт значно зріс. Оплата може бути в 3, а то й в 4 рази більшою. Погодьтеся, це хороша можливість заробити та вигідно вкласти ці гроші. Зараз надходить чимало пропозицій від роботодавців з різних країн. Проте найчастіше люди їдуть саме в Польщу. Це близько та зручно. І з легкістю можна підібрати легальну роботу без знання мови, адже з поляками дуже легко можна порозумітися.

Віза ПроОсобливо актуальною є сезонна праця. Наприклад, зараз більшість людей цікавиться роботою в Польщі на зиму. Ми більш детально зупинимося на вакансіях, які можуть запропонувати на цей сезон, проте наведемо й найбільш актуальні літні вакансії. Якщо вас цікавить робота для дівчат в Польщі, ви можете знайти й такі варіанти, працювати на квітах або на зборі урожаю. Найкраще звернутися до кадрової агенції, щоб працювати офіційно. Це повністю безпечно, вигідно та законно. В такій праці зацікавлені і польські роботодавці. Ви можете звернутися до агенції Visa Pro, де займаються вирішенням усіх питань з таким працевлаштуванням. Вам лише потрібно буде обрати вакансію, яка найбільше підійде саме для вас.

Обираємо вакансію залежно від сезону

Вакансії на літо та осінь. Найбільша кількість вакансій на роботу в Польщі відкривається саме влітку. Адже в цей сезон пропонують працювати не тільки у закритих приміщеннях, а й на свіжому повітрі – на полі, фермі. Повністю підходить така робота в Польщі для дівчат. Та й студенти зазвичай найбільш зацікавлені працевлаштуванням в Польщі на літо. Це чудовий варіант, щоб підзаробити на навчання або на відпочинок.

Вакансії на зиму та весну. Робота в Польщі на зиму для багатьох людей є також дуже актуальною. Можна влаштуватися по контракту працювати на завод, склад чи будівництво. Що ж стосується роботи в Польщі для дівчат, то взимку можна працювати нянею, швачкою або хатньою робітницею. Для кожного знайдеться хороше місце з гідною оплатою, яка залежить від кількості відпрацьованих годин.

Збираємо усі необхідні документи

Щоб поїхати офіційно працювати, вам недостатньо буде мати лише біометричний паспорт як для туристичної поїздки. Щоб отримати роботу в Польщі на зиму, знадобиться робоча віза в Польщу. Потрібно буде подбати й про медичну страховку на період від’їзду. Всі ці нюанси краще уточнювати у кадровій агенції. Тут вам допоможуть укласти контракт, підготувати усі документи.