додому Бердичів Святковий випускний в Бердичівському медичному коледжі 2017 року ФОТОРЕПОРТАЖ

Святковий випускний в Бердичівському медичному коледжі 2017 року ФОТОРЕПОРТАЖ

316
0

Завершилося навчання для студентів Бердичівського медичного коледжу. Урочиста подія вручення дипломів про закінчення навчального закладу відбулася в міському Палаці культури ім. О. Шабельника. Майже дві сотні святково вбраних хлопців та дівчат прийшли на свій випускний.

Вручав дипломи цього року новий в.о. директора медичного коледжу В’ячеслав Шевченко. Привітати вчорашніх студентів спеціально приїхав заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук, голова наглядової ради медичного коледжу та обласний депутат Ігор Романський, т.в.о. начальника управління освіти і науки Бердичівської міської ради Світлана Басюк головний лікар ЦМЛ Лариса Бабікова та головний лікар районної лікарні Андрій Мирончук.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський подякував студентам за їх сумлінне навчання, батькам за те, що дали освіту своїм дітям та побажав подальших успіхів у професійній кар’єрі та особистому житті.

Заступник голови Житомирської облради Максим Вілівчук вручив найкращим викладачам годинники від обласної ради.

А студенти у свою чергу, подарували усім присутнім чудову концертну програму. Свято чудових емоцій та етап нових звершень постав перед ще одним випуском Бердичівського медичного коледжу.