додому Бердичів Річний звіт депутата обласної ради Романського Ігоря Васильовича

Річний звіт депутата обласної ради Романського Ігоря Васильовича

188
0

Шановні виборці! За рік депутатства було зроблено багато роботи. Нагадаю усім, що я є членом Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах ветеранів, Обласної комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, Робочої групи з оренди майна Житомирської обласної ради, Комісії з питань безпеки дорожнього руху м. Бердичева, Робочої групи щодо розірвання контракту та звільнення з роботи директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради.

За 12 місяців було зроблено 75 запитів та понад 140 звернень. Проведено пвісотні зустрічей з виборцями.

За моєї ініціативи питання щодо виділення коштів з обласного бюджету для ремонту (очищення) каналізаційних мереж Бердичівського геріатричного пансіонату було розглянуто на Постійній комісії з питань охорони здоров’я соціального захисту та у справах ветеранів, одноголосно проголосовано “ЗА” та підтримано на сесії обласної ради.  За моїм зверненням питання щодо зміни дорожнього руху біля Обласної бібліотеки для дітей в м. Житомир було винесене на комісію з безпеки дорожнього руху Житомира і одноголосно підтримано. Я став ініціатором того, що було змінено дорожню розмітку в центрі міста, чим знижено кількість аварійно-небезпечних ситуацій за участі пішоходів на даній ділянці дороги.

За особистою заявою було зупинено незаконний видобуток піску, що міг призвести до зсувів ґрунту та дорожнього покриття.

За зверненням до міської влади було прогрейдеровано з частковим підсипанням частину доріг мікрорайону Загребелля (м. Бердичів), було зрізано металеві стержні, які стирчали з-під землі, на території кляштору Босих Кармелітів, відновлено частину пошкоджених частин асфальтового дорожнього покриття в місті, встановлено і полагоджено дорожні знаки, налагоджено освітлення провулку ІІ-Чуднівського м. Бердичева. За зверненням було винесено питання продовження міського маршруту №10 на розгляд комісії з питань безпеки дорожнього руху м. Бердичева. Комісія підтримала пропозицію і маршрут було продовжено. Внаслідок багаторазових звернень і активного діалогу з керівництвом залізничної станції м. Бердичева було знято комуністичну зірку зі шпилю вокзалу Бердичева.

Постійно співпрацював і співпрацюю з ОСББ. Багато питань виникає

За особистими заявами було припинено незаконний продаж паливно-мастильних матеріалів в Бердичеві. Також  було евакуйовано вантажний автомобіль, який заважав автомобілістам здійснювати свій рух та  з якого щоденно здійснювався незаконний продаж товарів сумнівної якості.

Відвідавши сумнозвісний навчальний заклад ПТУ№12 м. Бердичева, було виявлено негативні факти діяльності закладу і його очільника. В закладі хотіли закрити дві групи студентів, проте спільно з начальником управління освіти Житомирської ОДА було прийнято рішення зберегти групи. Було зроблено багато запитів та звернень. Зараз училище переходить під керівництво іншого керівника.  Також, постійні звернення до голови обласної ради , голови ОДА, правоохоронних органів дали результат – попередня голова обласної ради підписала розпорядження про створення робочої групи 28.04.2016р.

За моїми постійними зверненнями з приводу постійного порушення ПДР в центрі міста Бердичева поліція наклала на порушників адміністративні штрафи на загальну суму понад 7 тис. грн. Звернувшись до керівництва охоронної поліції Бердичівський відділ отримав ще один додатковий автомобіль.  За багаторазовими особистими зверненнями було знайдено загублені медичні документи учасника АТО знайдені в Києві та направлено йому їх копії.

Як депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, я неодноразово відвідував інтернати, училища, коледжі, геріатричні пансіонати, дитячі садочки, бібліотеки та інші комунальні заклади та підприємства Житомирщини.

За весь час депутатства я не пропустив жодного засідання профільної комісії, жодної сесії обласної ради. Мало того, я часто відвідую сесії інших місцевих рад.

Звертався і до Управління захисту економіки в Житомирській області з заявою з приводу зловживання владою та внесення неправдивих даних до офіційних документів службовими особами під час будівництва мережі водопостачання та реконструкції арки з встановленням освітлення, а також будівництва напірного колектору, каналізаційно-насосної станції та реконструкції самопливного колектору. За моєю заявою Управлінням захисту економіки в Житомирській області було здійснено перевірку даного факту, а усі матеріали були направлені до Бердичівського ВП ГУНП та розпочато кримінальне провадження.

З обласного бюджету за моїми поданнями виділялася допомога Бердичівській Центральній Міській Лікарні на придбання постільної білизни і апаратного забезпечення (електрокардіографи, офтальмологічні апарати та ін.), Спеціалізованій загальноосвітній школі №8 на ремонт даху, Дошкільному закладу комбінованого типу №5, Геріатричного пансіонату Бердичева, дитячому садочку №22, Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова, Спортивна школа Бердичева і Бердичівського району. Загальноосвітня школа №11 на виділені кошти придбала професійний фотоапарат. Отримали допомогу і амбулаторії.

Надав допомогу незахищеним верствам населення (інвалідам, багатодітним сім’ям, людям, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, учасникам АТО, що отримали поранення та людям, які потребують дороговартісного лікування) в розмірі близько 50 тисяч гривень.

Побував за цей час і на Сході, до Дня захисника України допоміг бійцям АТО. Постійно допомагав і буду допомагати нашим хлопцям, які ризикують своїм життям заради миру в Україні.

Основна задача – це охорона здоров’я громадян, соціальний захист населення та всебічний розвиток дітей. Цієї думки я притримуюся, адже саме ці інститути зараз не отримують достатньої підтримки від держави і потребують особливого ставлення місцевої влади.

За рік було зроблено багато роботи, проте наступного року буду старатися зробити ще більше. Буду працювати для громади, не забуваючи свої обіцянки.

З повагою,

Ігор Романський

Депутат обласної ради

від Радикальної партії Олега Ляшка