додому Бердичів Рятувальники Житомирщини здобули срібло у зональних змаганнях Чемпіонату ДСНС з пожежно-прикладного спорту...

Рятувальники Житомирщини здобули срібло у зональних змаганнях Чемпіонату ДСНС з пожежно-прикладного спорту та вийшли до фіналу

18
0

5-26 лютого у м. Києві відбулися відбіркові зональні змагання Чемпіонату ДСНС України з пожежно-прикладного спорту пам’яті генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Григорія Марченка.

4 команди з м. Києва, Чернігівської, Житомирської та Київської областей у тривалих випробуваннях виборювали право потрапити до фінальної частини змагань, що пройде у березні в столиці за участю 12 найсильніших команд України.

Житомирщину представила збірна команда рятувальників – Богдан Кухар, Тарас Горбатюк, Олексій Прокоф’єв, Юрій Кравченко, Владислав Носок та Юлія Олішевська. Тренує команду Олександр Носок. Готуючись до Чемпіонату, вони пройшли підготовку на навчально-тренувальних зборах в м.Нітішин завдяки підтримці Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

У боротьбі за першість спортсмени подолали три етапи: підйом по штурмовій драбині, 100-метрова смуга з перешкодами та двоборство.

У підсумку зональний етап змагань завершився спільнокомандною перемогою м. Києва. Житомирські рятувальники отримали срібло і вибороли путівку до фінальної частини. А третє місце посіла команда Чернігівської області.

 

Вітаємо переможців, призерів і учасників змагань та бажаємо успіхів під час майбутніх стартів!