додому Україна Кримінал Росія готувала в Києві гору трупів на «Третьому Майдані»

Росія готувала в Києві гору трупів на «Третьому Майдані»

125
0

Операція ФСБ зірвалася. Бійні не вийшло, 67 вже засуджених до смерті українців не були вбиті. І після провалу операції інформацію про гору трупів поспішно прибрали з сайту.

Однак повний текст російської “дези» зберігся в кеші Гугла. Наводимо його повністю. (Нагадуємо, що цей текст є фейком і, читаючи, не сприймайти його близько до серця.)

“У період з 18 по 20 лютого в зіткненнях в Києві загинули 67 осіб. Про це в суботу, 20 лютого, повідомляє українське інформаційне агентство УНІАН з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації (КМДА).

“Станом на 15:00 в бюро судово-медичної експертизи доставлено 67 трупів. Серед них дев’ять осіб померли в медичних установах », – наголошується в повідомленні КМДА.

За той же період за медичною допомогою в лікарні звернувся 551 учасник масових заходів, що відбуваються в центрі столиці. Госпіталізовано 332 особи, уточнює УНІАН з посиланням на Департамент охорони здоров’я КМДА.

Раніше 20 лютого учасники масової акції пам’яті євромайдан “разожглікостри” на Майдані Незалежності. Кілька сотень мітингувальників протестують проти політики уряду України.

Близько 50 осіб у камуфляжі, що представилися членами організації “Радикальні праві сили” зайняли ряд приміщень готелю “Козацький», поруч з майданом Незалежності.

В цей же день в Києві сталися заворушення в центрі міста. Нападам з боку учасників мітингу піддалися будівлі “дочок” російських банків і офіс бізнесмена Ріната Ахметова.

20 лютого в країні відзначають перемогу державного перевороту 2014 року. Акції протесту два роки тому, що отримали назву євромайдан, привели до насильницької зміни влади в країні і втечі президента Віктора Януковича. В ході цих подій в Києві і регіонах загинули 106 осіб.”