додому Бердичів В обласній раді йдуть громадські заворушення

В обласній раді йдуть громадські заворушення

153
0

Розпочалася позачергова 22 сесія обласної ради VII скликання.

У залі зареєструвалися 61 депутатів.

Під час сесії депутати планують розглянути 39 питань порядку денного, який затвердили під час засідання президії обласної ради.

На початку сесії 7 жителям області вручили державні відзнаки.

Але звісно не обійшлося і без громадських заворушень. Винуватцем став Дмитро Кропачов, депутат ЖОР, який збив на смерть літню жінку 24 листопада, близько 19.30 на 5 км автодороги Житомир-Чернівці, у селі Тетерівці.

Під будівлею облради зібралися кілька сотень активістів «Братства» та «Традиції і порядок», які хочуть справедливого рішення для депутата Дмитра Кропачова від фракції ВО “Батьківщина”, Блок Юлії Тимошенко.

Активісти намагалися потрапити до приміщення обласної ради, проте їм завади кордон поліції. Після конфлікту почалася сутичка та штовханина внаслідок якої силовики застосували сльозогінний газ. Внаслідок сутички травму голови отримав начальник нацполіції Вячеслав Печененко.

На сесії виступив  політик, громадський діяч, журналіст Дмитро Корчинський, який хоче щоб Кропачов отримав заслужене покарання за скоєний злочин.

В’ячеслав Печененко зазначив, що зробить все можливе і в рамках закону, аби Кропачов відповів за скоєне діяння.

Після бурхливо обговорення, у сесійній залі почалися масові заворушення, та щоб не дійшло до бійки, поліція вивела із зали активістів, а Володимир Ширма оголосив перерву 20 хвилин.