додому Бердичів Розпочався відкритий Чемпіонат Бердичівського району з футболу ФОТО

Розпочався відкритий Чемпіонат Бердичівського району з футболу ФОТО

222
0

2 червня у Скраглівці на стадіоні «Колос» відбулось відкриття Чемпіонат Бердичівського району з футболу. Цього року в змаганнях беруть участь сім команд:  АТЛЕТІКО (с. Білопілля), КОЛОС (смт. Махнівка), ПРОГРЕС (м. Бердичів), ВПК Легіон (Бердичів), ФК БЕРДИЧІВ-2, СПАРТА (Бердичів), ВПК Айдар-Ветеран (Бердичівський район).

Відкрили футбольне дербі на Бердичівщині керівництво райдержадміністрації, новостворених об’єднаних територіальних громад та депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський. До речі, нещодавно саме він попіклувався про встановлення відеоспостереження на стадіоні. З обласного бюджету на ці цілі було виділено близько 14 тисяч гривень.

«Підтримка спортивних досягнень та здоровий спосіб життя українців в моїй роботі є одним головних пріоритетів. Приємно бачити сьогодні на цьому стадіоні захоплюючу гру. Готовий і надалі всіляко підтримувати ініціативу бердичівлян в такому чудовому виді спору», – каже депутат Романський Ігор Васильович.

Загалом, недільний ігровий день завершився з результатами:

ВПК Легіон – Атлетіко 2:2,

Прогрес – ФК Бердичів-2 2:1,

Спарта – Колос 0:1

Нагадаємо, нещодавно працівники Бердичівської райдержадміністрації на цьому ж стадіоні демонтували всі старі лавки на трибунах, фарбували приміщення роздягалень, прибрали сміття з доріжок.