додому Бердичів РЕЗУЛЬТАТ ПРОВЕДЕНОГО КОНКУРСУ СЕРЕД ОСББ міста БЕРДИЧЕВА

РЕЗУЛЬТАТ ПРОВЕДЕНОГО КОНКУРСУ СЕРЕД ОСББ міста БЕРДИЧЕВА

69
0

28 лютого 2017 року міська рада прийняла рішення № 272, яким затвердила „Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках м. Бердичева, в яких створені і функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків”.

У зв’язку з цим для ОСББ нашого міста з 01 лютого 2019 року був оголошений конкурс проектів за такими напрямками (видами робіт):
– утеплення фасадів;
– теплоізоляція та капітальний ремонт покрівель;
– заміна вікон та дверей в під’їздах на сучасні енергозберігаючі;
– заміна будинкових мереж водопостачання, водовідведення, опалення;
– капітальний ремонт будинкового електричного обладнання; 
– заміна освітлювальних приладів в під’їздах;
– встановлення датчиків руху для регулювання освітленості в під’їздах;
– встановлення будинкових теплових лічильників;
– капітальний ремонт ліфтів та ліфтового обладнання, заміна ліфтів. 

04 березня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради. На конкурс було подано дев’ять проектів від ОСББ, комісія розглянула всі проектні пропозиції. Переможцями конкурсу у першому півріччі 2019 року комісія визначила такі чотири об’єднання: 
– „Лілія-29”(вул.Л.Карастоянової, 29), „Краєвид-40” (вул.Низгірецька, 40), „43-й квартал” (вул. Житомирська, 43), які запланували капітально відремонтувати 13 ліфтів та замінити будинкові мережі водопостачання.
– „Горизонт-9” (вул. Данилівська, 9), які запланували замінити старі дерев’яні вікна у під’їздах будинку на сучасні енергозберігаючі.