додому Бердичів Бізнес Результати сесії Бердичівської міської ради: нова надія

Результати сесії Бердичівської міської ради: нова надія

710
0

Сьогодні, 28 лютого 2017 року відбулося засідання 18 сесії Бердичівської міської ради. Під час роботи депутатів VII скликання було встановлено новий абсолютний рекорд – за одну годину десять хвилин було розглянуто 47 питань порядку денного. Обранці оперативно оголосили вже традиційні запити, голова комісії охорони здоров’я, освіти культури та соціального захисту, спорту, туризму та молодіжної політики Олексій Побережний вручив подяки Ніні Альвас та Анатолію Кривушину, які протягом 2016-го року не пропустили жодного засідання. Здавалося б все пройшло за сценарієм Василя Мазура, але потім щось пішло не так…

Обурені представники громадськості почали вимагати сьогодні ж розглянути питання звернення до Кабміну щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення пропоновані депутатами від «Батьківщини», а депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський захотів виступити щодо його поточної роботи. Міський голова міста Бердичева Василь Мазур «випадково» спробував раніше закрити сесію. Проте Ігор Романський настояв на виступі і звернув увагу присутніх щодо систематичних порушень розгляду його звернень виконавчим комітетом та відстороненості міської влади в питанні реальної допомоги з боку обласної ради, яку можуть здійснювати представники бердичівської громади в Житомирі. Варто відзначити, що наше місто має там найбільше за чисельністю представництво.

Після виступу суперечка перемістилася в кулуари, де Василь Мазур намагався довести, що він лише сприяє роботі обласних депутатів. Проте Ігор Романський наводив все нові й нові приклади зворотнього. Наприклад, за минулий рік депутати Житомирської обласної ради сукупно виділили на соціальні об’єкти та допомогу бердичівлянам близько 3,5 мільйонів гривень, але це залишилося поза увагою. І надалі Ігор Романський також хоче налагоджувати ефективну комунікацію між обранцями та громадою, а амбіції місцевих князьків не повинні стояти цьому на заваді.

Заздалегідь зрежисована сесія явно сьогодні вийшла за межі сценарію. Ілюзія «бердичівського раю», яка вміло штучно створювалася протягом останнього десятка років щоразу сильніше показує свої хиби. Громадськість відверто починає говорити своє слово міському голові, а обрані депутати обласної ради зі своїми щирими намірами допомогти місту виявляються значно ефективнішими, аніж стара система, яка вже не справляється з цією місією.

Сьогоднішня сесія бердичівської міської ради явно поклала початок здавалося б давно втраченій надії на можливі зміни в нашому Бердичеві.