додому Бердичів Результати роботи територіального сервісного центру МВС у Бердичеві за півроку

Результати роботи територіального сервісного центру МВС у Бердичеві за півроку

54
0

Протягом першого півріччя 2018-го року сервісні центри МВС в Житомирській області провели 20 607 реєстраційних операцій і поповнили місцеві бюджети на майже 4 мільйони гривень. У Бердичівському територіальному сервісному центрі № 1842 за цей період виконали 3 193 операції.

Упродовж 6 місяців поточного року в сервісних центрах МВС в Житомирській області підготували 9 448 кандидатів у водії і видали 12 193 водійських посвідчень. Зокрема співробітники територіального сервісного центру № 1842 у Бердичеві підготували 2 842 кандидати та видали 1 878 посвідчень водія, з них 848 посвідчень видано вперше. Варто відзначити, що понад 40 % водіїв склали іспити з першого разу.

Завдяки уважності співробітників ТСЦ МВС, протягом півріччя на Житомирщині загалом виявлено 7 підроблених документів і 29 транспортних засобів, номери агрегатів яких змінені, підроблені або розшукуються, з них 1 документ і 1 автомобіль виявлені у Бердичеві.

До прикладу, у червні до ТСЦ МВС № 1842 звернулися двоє бердичівлян з наміром оформити договір купівлі-продажу на автомобіль Daewoo Lanos.

Однак під час перевірки за Єдиним державним реєстром МВС адміністратор сервісного центру виявив, що з кінця червня 2015 року транспортний засіб розшукується Деснянським управлінням поліції ГУНП в м. Києві. Про подію негайно повідомили до правоохоронних органів, матеріали справи зареєстровано в журналі обліку Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області.

Ще одна послуга, яка користується значним попитом навіть у тих, хто не має авто – видача довідок про наявність або відсутність судимості. Протягом 6 місяців у Бердичеві замовили 858 документів. Загалом у Житомирській області довідку замовили 5 430 громадян.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області