додому Бердичів Результати конкурсу по заміщенню вакантних посад начальників ТСЦ втішні для бердичівлян

Результати конкурсу по заміщенню вакантних посад начальників ТСЦ втішні для бердичівлян

431
0

Єдиний кандидат, який переміг на конкурсі по заміщенню вакантних посад РСЦ МВС у Житомирській області виявився бердичівлянин, Ігор Романський.

Нагадаємо, що 11 та 12 липня у Регіональному сервісному центрі МВС у Житомирській області відбувся конкурс по заміщенню вакантних посад керівників ТСЦ у Житомирській області.

Нагадаємо, що конкурс відбувався у три етапи: перший – це проходження тестових завдань на комп’ютері, другий – ситуаційні питання, третій – співбесіда. Усього претендентів було вісім, чотири з них складали тестові завдання. Претенденти виконали тестові завдання на знання Конституції України, норм і змісту Законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання та протидії корупції» та інших нормативних актів. Усі ті, хто склали тести, були допущені до співбесіди, яка відбувалась у відкритому режимі з допуском громади.

Члени комісії відповідально підійшли до своєї справи і кандидата опитували сумлінно. Вже 14 липня на сайті Національної агенції України з питань Державної служби з’явилось повідомлення про результати конкурсу. Виявилось, що наш бердичівлянин, Ігор Романський, був єдиним, хто пройшов відбір на заміщення вакантної посади. Нагадаємо, що конкурс проводився на заміщення посад начальників територіальних сервісних центрів у Житомирі, Бердичеві, Коростені, Новограді-Волинському та Радомишлі. І жоден з інших претендентів не пройшов навіть перший етап.

Нагадаю, що саме Ігоря Романського колись громада висувала на дану посаду і він не підвів бердичівлян. Гідно показав свої знання на рівні Житомирської області, відкрито і прозоро отримав дану посаду. Мабуть саме тому, у Бердичівському ТСЦ 1842 МВС України в Житомирській області, одні з найкращих схвальних відгуків від користувачів їхніми послугами.

Щиро вітаємо бердичівського керманича, депутата Житомирської обласної ради, патріота та просто чудову відповідальну людину, Ігоря Васильовича Романського!

IMG_4287