додому Бердичів Результати виборів Семенівського сільського голови в об’єднаній територіальній громаді

Результати виборів Семенівського сільського голови в об’єднаній територіальній громаді

202
0

В неділю, 18 грудня 2016 року, відбулося волевиявлення на виборчих округах новоствореної Семенівської об’єднаної громади:  Іванковецької сільської ради (села Іванківці, Семенівка), Великонизгірецької сільської ради (села Великі Низгірці, Нова Олександрівка), Закутинецької сільської ради (села Закутинці, Малі Гадомці, Сингаївка), Красівської сільської ради (села Красівка, Дубівка), Терехівської сільської ради (села Терехове, Кикишівка), Хажинської сільської ради (село Хажин).

За інформацією виборчої комісії, впевнену перемогу на посаду Семенівського сільського голови в об’єднаній територіальній громаді здобула Наталія Семенюк.

Результати голосування:

Наталія Семенюк – 1580 голосів

Максим Самчик – 1071 голосів

Вадим Синельников – 47 голосів

Семенюк Наталія Володимирівна 1971 року народження, має вищу освіту. З 2010 року по цей час перебувала на посаді голови Хажинської сільської ради.

Нагадаємо, протягом виборчої кампанії було зафіксовано порушення агітаційного процесу, про що повідомляли представники ОПОРИ. Зокрема, у місцевих ЗМІ було опубліковано відео, в якому у незаконній агітації за Наталію Семенюк звинувачували не лише голову Великонизгірецької сільради, але й народного депутата України.