додому Бердичів Резервісти з Бердичівського району проведуть навчальні збори

Резервісти з Бердичівського району проведуть навчальні збори

53
0

Як повідомляє офіційний сайт Бердичівської районної ради, у суботу, 24 вересня голова районної ради Максим Самчик завітав до Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату, де відбулися урочисті заходи з нагоди відправки резервістів на навчальні збори. Близько 30 військових резервістів з району приєднаються до 72-ї окремої механізованої бригади, а інші – до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади де на протязі 10 днів будуть відновлювати свої бойові навички.

За словами військового комісара підполковника Віталія Войтовича, переважна більшість резервістів із бойовим досвідом, це бійці, які нещодавно проходили військову службу на Донбасі у зоні проведення АТО за призовом по мобілізації. Мета проведення цих навчальних зборів – відновлення бойового вишколу військовозобов’язаних, щоб у важкі та неспокійні хвилини за першим наказом взяти в руки зброю та професійно виконувати бойові завдання. Під час навчань основний акцент буде зроблено на вогневу підготовку, стрільби, водіння військової техніки, можливі навіть стрибки з парашутом. Завершальним етапом зборів мають стати бригадні тактичні навчання у складі однієї бригади.

В свою чергу голова районної ради побажав мужнім захисникам успіхів, наснаги, плідного навчання, також висловив слова подяки за подвиг, який вони здійснили захищаючи суверенітет та незалежність України на Сході нашої держави під час проведення АТО.