додому Бердичів Реальні справи бердичівських радикалів ФОТО

Реальні справи бердичівських радикалів ФОТО

187
0

З березня депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський разом з Іллею Смичком відвідали Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова у місті Бердичеві, що розташований по вулиці Європейській. Днями за сприяння депутата там було встановлено 9 металопластикових вікон в навчальному корпусі. Обранці поспілкувалися з працівниками та вихованцями. Діти показали свої поробки.

Після екскурсії закладом, депутати зустрілися з адміністрацією. Було визначено найнагальніші проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Ігор Васильович Романський був просто вражений майстерністю діточок: «Коли я бачу, як наші дітки майструють, винаходять, шукають шляхи вирішення технічних задач, вкотре переконуюсь, що дорослі мають лише надати можливості реалізації талантів нашого юнацтва. А далі їхній потенціал зможе дивувати світ новими винаходами. Сьогодні вдалося змінити вікна в приміщенні, завтра сподіваюся ці чарівні поробки зможуть побачити депутати обласної ради. Надалі я також допомагатиму закладам позашкілля так як і бібліотекам, школам та іншим культурно-освітнім закладам. Це я бачу одним з пріоритетних завдань в своїй роботі».

Депутат Ілля Смичок також пообіцяв в подальшому сприяти покращенню матеріально-технічної бази закладу.