додому Бердичів Райківську виправну колонію №73 відвідали представники Пенсійного Фонду

Райківську виправну колонію №73 відвідали представники Пенсійного Фонду

87
0

1 березня 2016 року у Райківській виправній колонії (№73) проведено зустріч засуджених з працівниками Пенсійного фонду України. Заступник начальника Бердичівського Пенсійного Фонду України в Житомирській області Вікарій І.А., та начальник відділення обслуговування громадян Борщ І.В., надали засудженим інформацію щодо порядку та правил отримання пенсій і відповіли на актуальні питання. Особам, які мають пенсійний вік та право на отримання пенсій, була надана вичерпна консультація.

Представниками Пенсійного Фонду було проведено заняття із співробітниками соціально-виховної та психологічної служби. Під час занять було роз’яснено положення ст.122 КВК України «Пенсійне забезпечення засуджених до позбавлення волі». Згідно чинного законодавства засуджені мають право на загальних підставах на державне пенсійне забезпечення за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника та в інших випадках, передбачених законом.

Даний захід був спрямований на допомогу у вирішенні питань соціального характеру для засуджених та більш детального ознайомлення пенітенціаріїв з порядком оформлення певних документів.