додому Бердичів Радикал Ілля Смичок нагадав Василю Мазуру з обласної трибуни, щоб той не...

Радикал Ілля Смичок нагадав Василю Мазуру з обласної трибуни, щоб той не забув використати бюджетний мільйон на користь громади ВІДЕО

112
0

2 листопада під час сесії Житомирської обласної ради міський голова міста Бердичева покинув її ще до завершення. Пропажу вдалося випадково виявити, коли депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ілля Смичок вирішив нагадати Василю Мазуру з обласної трибуни, щоб той не забув використати бюджетний мільйон на користь громади. Справа в тому, що депутати від нашого міста активно знаходять можливості для виділення грошей для шкіл та лікарень, натомість місцеві чиновники не здатні їх навіть вчасно освоїти.
Така ситуація починає вже дратувати депутатський корпус, адже інші населені пункти постійно просять, щоб їм хоча б якісь виділили кошти. Нагадування Іллі Смичка персонально міському голові Бердичева є дуже актуальним. Кінець року не за горами, а команда Василя Мазура вкотре показує власну неспроможність ефективно управляти нашим містом, навіть в питанні використання наявних коштів.