додому Без категорії Радикальні зміни в Дитячому відділенні лікарні

Радикальні зміни в Дитячому відділенні лікарні

375
0

Сьогодні, 23 червня депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський завітав до Центральної міської лікарні Бердичева. Депутат кілька місяців тому ініціював виділення близько 20 тисяч гривень на придбання у дитяче відділення жакардових покривал, телевізора та встановлення  кондиціонера. Тепер всі придбані речі вже закуплені і покращуватимуть комфорт маленьким пацієнтам.

Разом з обранцем відвідав заклад і партієць-радикал Андрій Довгий. Гості прийшли звісно не з пустими руками. Всіх, хто нині перебуває у відділенні, пригостили смачним печивом.

Квітами привітали персонал з минувшим Днем медичного працівника. Побажали радикали медикам миру, добробуту та благополуччя, натхнення у боротьбі за здоров’я маленьких пацієнтів.

Депутат обласної ради Ігор Романський пообіцяв, що це не остання допомога дитячому відділенню та його старання будуть направленні на ремонт ванної кімнати у відділенні. Адже, як запевняє персонал, це нині дійсно важливо та потрібно.

“Як представник Радикальної партії, не можу відмовити у допомозі лікарні, а особливо, якщо це дитяче відділення лікарні. Діти – це наше майбутнє, а тому саме від нас зараз залежить, яке воно буде”, – прокоментував голова Бердичівської міської організації Радикальної партії Ігор Романський.