додому Бердичів Радикали разом з молоддю Бердичева вітали стареньких геріатричного пансіонату ФОТО

Радикали разом з молоддю Бердичева вітали стареньких геріатричного пансіонату ФОТО

338
0

Ігор Романський депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка разом з представником Бердичівської міської організації Радикальної Партії Віталієм Петрівським т в.о. директора ПТУ №12 м. Бердичева Мохорт Світланою відвідали стареньких у Бердичівському геріатричному пансіонаті. Бабусі й дідусі вже звикли, що депутат опікується їхнім закладом, уважно ставиться до його мешканців. Цього разу радикали привезли солодощі та настільні ігри. За підтримки депутата Ігоря Романського й учні ПТУ №12 м. Бердичева змогли привітати стареньких з чудовим душевним святом – Днем сім’ї.

Дитячі пісні та привітання, що звучали на святковому концерті, до сліз розчулили стареньких. Щире та приємне  спілкування з депутатом вже стало традиційним для людей похилого віку. Ігор Васильович Романський лише за останній період дуже посприяв у вирішенні найбільш важливих господарських питань життєдіяльності закладу. Не оминає увагою тих, хто своє життя присвятив місту Бердичеву та району.

«Люди похилого віку мають відчувати нашу турботу, тому що вони довго й невтомно працювали в молоді роки. Сьогодні день сім’ї, а я не хочу, щоб ці чудові люди відчували себе самотніми. Якщо б кожен з нас, по можливості, сіяв зерно людяності та привітності, всі б ми нині мали значно краще суспільство. Мені дуже приємно бачити в очах стареньких щастя, а тому ми й надалі знаходитимемо можливість приїхати сюди. У такий особливий день хочеться побажати усім людям лише одного – кохання та взаємної поваги у родині! Не можна оминути увагою те, що вчора відзначали й День матері. Для кожного мама – це найчистіша, найсвятіша та найрідніша людина, яку замінити ніхто не в змозі. Дорогі жінки, вас з подвійним святом – з Днем матері!», – відзначив голова Бердичівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський.

У багатьох країнах в День сім’ї проводяться різноманітні просвітницькі заходи, а в Бердичеві радикали разом з молоддю вітали стареньких геріатричного пансіонату.