додому Бердичів Радикали в дії: слово і діло Ігоря Романського

Радикали в дії: слово і діло Ігоря Романського

188
0

Той, хто тримає слово, завжди шанується в суспільстві. Ось так, в четвер 26 січня, радикал Ігор Романський виконав свою обіцянку – в бібліотечній філії №2 м. Бердичева (район Загребелля) є інтернет!
«Сьогодні молодь надає перевагу не книгам, а комп’ютерам. Тому на минулому візиті дав слово бібліотекарям провести інтернет в читальний зал. Сьогодні інтернет провели і діти зможуть отримати всю необхідну їм інформацію. Надважливо сприяти молоді в культурному розвитку, адже саме вони наше майбутнє»,- наголосив депутат обласної ради від Радикальної партії. Розповів Ігор Романський, що й інтернет-провайдер «Фрінет» не залишився осторонь, підтримав ідею і реалізував задумане.
У планах депутата – не зупинятися і вкотре допомогти бібліотеці. Комп’ютер уже давно потребує заміни і радикал знову зголосився цим допомогти. «Крок за кроком бібліотека відроджується, а представники Радикальної партії Олега Ляшка завжди готові допомагати», – коментує Ігор Романський.
За час співпраці з депутатом бібліотека преобразилася: нові таблички, український прапор, доступ до інтернету. Мешканці мікрорайону приємно здивовані такими змінами в бібліотеці і щиро вдячні радикалу за допомогу. Тепер вже здалеку видніється український патріотичний колорит бібліотеки.