додому Бердичів Радикали Бердичева знають, що потрібно медицині

Радикали Бердичева знають, що потрібно медицині

288
0

Днями депутати обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський та Ілля Смичок відвідали Обласну клінічну лікарню ім. Ф.О. Гербачевського. Завітали вони туди з дружнім візитом і приємностями – від імені лідера Радикальної партії Олега Ляшка були вручені подяки лікарям, за вагомий внесок у сфері медицини. Депутати щиро подякували за кожне збережене життя.

Користуючись нагодою депутати оглянули заклад та вивчили проблеми лікарні. Депутат обласної ради Ігор Романський, який був присутній там, є постійним членом діючої комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, тому він, як ніхто, переймається питаннями медицини в області та рідному Бердичеві. Депутати відвідали відділення інтенсивної терапії, кардіологію та відділення кардіохірургії. Завідуючі відділеннями розповіли, що коштів хотілось би бачити більше на устаткування, хоча і так не нарікають, наразі на їх лікарню кошти з обласного бюджету виділяються, хоч і не у повній мірі.

Депутати пообіцяли, що триматимуть на контролі усі болючі питання, які є в клінічній лікарні та сприятимуть на комісіях на позитивне рішення проблем. Адже кожен з них розуміє, що здорові громадяни – здорова держава, а депутати – це ті люди, котрі обрались народом для гарантування та захисту прав та свобод громадян.

IMG_3891 IMG_3892 IMG_3893 IMG_3894 IMG_3909