додому Бердичів Пісок для дитини може вартувати комусь життя (ФОТО)

Пісок для дитини може вартувати комусь життя (ФОТО)

213
0

Якщо у вас є діти і вам потрібен пісок для їх забав, то ви як нормальна людина його купуєте, або їдете на кар’єр де його видобувають і берете собі маленький мішечок там. Але наші люди йдуть далі цього всього і простих шляхів не шукають, особливо люблять вони свої потреби задовольняти за чийсь рахунок безкоштовно.

Так, 21 червня, до депутата обласної ради від радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського поступило звернення від бердичівлянина, який запевняв, що на об’їзній дорозі хтось вивозить пісок. Ми усі пам’ятаємо, що дорогу ту не так давно збудували і використовували пісок для підсипки дороги, аби стічні води не утворювали зсуви. Ігор Романський одразу виїхав на місце події. Дійсно, на невеличкий тракторець чоловік лопатою грузив пісок. Пан Романський одразу викликав правоохоронців, якій зафіксували факт розкрадання, та й чоловік не перечив цьому.

І цей чолов’яга не один такий, багато хто говорить, що для дрібних потреб набирає пісок на об’їзній. Якщо так порахувати, то за стільки років там було вибрано не на один будинок. Люди, які так чинять, ставляться безвідповідально не лише до інших, а й до себе. Цей пісок там лежить не для дитячих забав, а для того, щоб не утворювались зсуви після опадів, для меншого руйнування доріг. Звісно, коли дорога почне руйнуватись, краще нарікати на владу, яка щось зробила погано чи просто не ремонтує. Але ніхто з цих людей не згадає, що потрібно берегти з самого початку те, що у нас є.

IMG_3753 IMG_3754 IMG_3756 IMG_3757