додому Бердичів Після страшньої трагедії в ТЦ Кемерово, бердичівляни просять провести пожежні перевірки

Після страшньої трагедії в ТЦ Кемерово, бердичівляни просять провести пожежні перевірки

111
0

Нещодавно світ сколихнула страшна звістка про пожежу в торговому центрі міста Кемерово, яка забрала життя людей. Ця трагедія викликала ажіотаж в багатьох країнах: люди співчувають та водночас обурюються халатності, яка призвела до загибелі невідомої кількості людей. Кадри згорілого вщент кінотеатру, раптового задимлення, паніки відвідувачів та озвучені причини трагедії малюють в уяві страшну картину, що поставила перед небайдужими десятки питань.

У ЗМІ інформуюють, що під час пожежі ускладнювало ситуацію те, що люди не могли вийти з приміщень, виходи були закриті, а вогонь та дим за рахунок легкозаймистих матеріалів, з яких побудовано та оздоблено торговий центр, поширювався дуже швидко.

Осторонь не залишились і бердичівляни, які після останніх подій активно обговорють на вулицях міста та у соцмережах питання про перевірку громадських закладів на предмет дотримання норм пожежної безпеки. У жителів міста виникає маса запитань на кшталт готовності місць масового дозвілля в Бердичеві до екстрених ситуацій чи плану дій для уникнення фатальних наслідків надзвичайних подій, до необхідності елементарної перевірки наявності та справності вогнегасників в офісах і масових закладах.

Зі свого боку влада вже почала анонсувати про проведення масштабних перевірок.

«Уряд ухвалив рішення дозволити ДСНС перевіряти місця скупчення людей на предмет безпеки, але очевидно, що роботу потрібно розширити. Даємо доручення ДСНС, Мінрегіону, іншим органам та місцевій владі розпочати масштабну перевірку торгових центрів, кінотеатрів, шкіл, садочків, клубів – всіх місць, де перебувають люди…», – повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Тому, маємо надію, що у нашому місті теж проведуть масштабні перевірки, аби уникнути фатальних наслідків і вберегти життя бердичівлян.