додому Бердичів Після приїзду Луценка в Райківську колонію Житомирські обласні чиновники провели нараду

Після приїзду Луценка в Райківську колонію Житомирські обласні чиновники провели нараду

48
0

20 грудня в Житомирській обласній прокуратурі пройшла спільна нарада керівників правоохоронних органів та органів влади щодо стану законності та додержання конституційних прав в’язнів у Райківській виправній колонії №73 Державної пенітенціарної служби в області.

На заході окрім правоохоронців були присутні й керівники  Житомирської обласної та Бердичівської районної ради та адміністрації.

Відкриваючи нараду, прокурор області Любомир Війтович зазначив, що необхідно виробити конкретні, дієві заходи для вирішення проблемних питань у Райківській колонії у найкоротші терміни.

«Райківську колонію відвідував Генеральний прокурор України Юрій Луценко і під час перевірки виявив низку серйозних порушень щодо утримання ув’язнених. Такі порушення є наслідком не тільки недостатнього фінансування, а й, перш за все, неналежного виконання своїх службових обов’язків керівниками установи. Для якнайшвидшого вирішення проблеми нам потрібна підтримка органів влади – обласної та районної. Житомирською обласною радою була прийняти комплексна програма забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку в області на 2016-2020 роки. Аналогічна програма є й на районному рівні. Через зміни до них можна спрямувати певні кошти на виправлення ситуації у колонії», – наголосив прокурор області.