додому Бердичів Післясмак сесії обласної ради. Ігор Романський

Післясмак сесії обласної ради. Ігор Романський

194
0

Уже вкотре сесія Житомирської обласної ради співпадає з датою сесії Бердичівської міської ради. Це ставить певні палки в колеса для участі депутатів обласної ради у сесіях міської ради. Але, разом з тим, це не заважає депутатам обласної ради, яких обирала громада міста, приймати активну участь у житті міста та створювати сприятливі умови для проживання бердичівлян. Задача депутата в місцевій раді, представляти інтереси громади, яка довірилась тій чи іншій людині. Для кожної людини обрання депутатом – це показник великої довіри від громади, і великих зусиль та наполегливої прац потрібно докласти, аби цю довіру не втратити, а, навпаки, помножити.
21 липня відбулась чергова сесія Житомирської обласної ради, в якій приймав участь і бердичівлянин, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, Ігор Романський. Хочу зазначити, що цей депутат ще жодного разу не пропустив засідання постійної комісії чи, особливо, сесії. З великою відповідальністю ставиться цей депутат до своїх обов’язків і завжди має багато думок та пропозицій. Після чергової сесії ми вирішили взяти інтерв’ю у Ігоря Васильовича та почути його думку з приводу тих цікавих рішень, за які голосували депутати.

– Ігор Васильович, прокоментуйте, будь ласка, ситуацію щодо винесення пропозиції голови облради про голосування депутатами за допомогою бюлетенів?
– Як на мене, це відкриває можливості протягувати сумнівні рішення. Голосування має відбуватись відкрито та прозоро, аби громада бачила, як депутати працюють. Фракція Радикальної Партії буде звертатись до суду, аби скасувати це рішення.

– Яка ваша особиста думка, з приводу високих тарифів?
– Свою думку, як і багато інших депутатів, ми показали під час голосування за Звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів, аби ті переглянули тарифи. Саме наша фракція ініціювала це звернення і ми просили інших депутатів, аби ті підтримали його.

– Фракція Радикальної партії в обласній раді, як відомо, працює злагоджено, однією командою. Але разом з тим, кожен депутат займається своїм напрямком. Що більше за все турбує вас?
– Проблем у громади багато: тарифи, субсидії, відсутність доріг, низький рівень освіти та погане матеріальне забезпечення галузі охорони здоров’я. Я член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. У мене є чітка позиція того, що екологічна ситуація дуже впливає на здоров’я наших громадян. Ми вживаємо неякісну воду, ми спостерігаємо як самі люди нелегально використовують надра землі, підкопують дороги аби взяти пісок. Я з цим стикаюсь часто і особисто приїжджаю на такі порушення, аби розслідування проводились об’єктивно та відкрито.

Хочемо нагадати, що до депутата Житомирської обласної ради можна звернутись з проханнями та пропозиціями за адресою:

пл. Соборна, 23, кв. 3, оф. 1.
Тел. 4-10-77, 098-111-0-777. Робочі дні: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00, вихідні: субота, неділя.