додому Бердичів Бізнес Післясмак події в Бердичеві після відвідин віце-прем’єра Розенка

Післясмак події в Бердичеві після відвідин віце-прем’єра Розенка

191
0

У четвер, 3 листопада 2016 року, на урочисте відкриття офісу з обслуговування громадян в Бердичівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області прибули почесні гості: Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, міський голова Бердичева Василь Мазур, перший заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Тетяна Наумчук.

Посадовці урочисто перерізали стрічку та  відкрили фронт-офіс обслуговування громадян в Бердичівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Довідково: фронт – офіс – це сучасний модернізований зал для обслуговування пенсіонерів міста та району. У залі здійснюється обслуговування всіх осіб, які звернулись, незалежно від їх місця реєстрації або проживання. Прийом проводитимуть 8 фахівців, робочі місця яких обладнані сучасною комп’ютерною технікою, пристроями для сканування тощо. Також здійснюється повна аудіо- та відеофіксація прийому громадян.

За словами Павла Розенка, завдяки пенсійній реформі, відтепер, кожна працююча людина буде мати доступ до своєї пенсійної справи і дивитися, як протягом свого трудового стажу вона накопичує і яка пенсійна виплата у неї буде у майбутньому.

Присутні оглянули умови у сучасному фронт – офісі, ознайомилися з електронними сервісами Фонду, якими можуть користуватися відвідувачі за окремим робочим місцем.

Організатори заходів запевняють, що відтепер на Бердичівщині швидко та якісно надаватимуть послуги громадянам у сфері пенсійного забезпечення. Повідомляє прес – служба Бердичівської райдержадміністрації

Проте, на захід так і не змогли потрапити переважна більшість незалежних засобів масової інформації міста, що одразу почали обговорювати журналісти в соціальних мережах.

А тому за блиском відремонтованого пенсійного фонду в Бердичеві та дороги по вулиці Богдана Хмельницького навколишньої реальності помітно не було. Чиновники навіть радісно стрічку перерізали політкоректного зеленого кольору.

Проте, як повідомляє РІО Бердичів, єдиною ложкою дьогтю в медовій бочці все ж стала спроба простого бердичівського пенсіонера пояснити віце-прем’єру, що підвищення мінімальної заробітної плати буде неефективним, тому що «інфляціє все з’їсть».

А ще згодом поки гості ходили коридорами та кабінетами управління, губернатор Ігор Гундич розповідав Павлу Розенку, що тепер можна буде виявляти «двійників» у системі персоніфікованого обліку, на що міський голова Бердичева сказав: «А я давно вже це роблю…».

Звісно, в компанії поважних гостей нагадати Василю Мазуру не було кому, що з традиційних новацій в Бердичеві досі не працюють електронні петиції, люди мусять за довідками стояти в чергах на першому поверсі міськвиконкому (і звісно не лише там), а також відсутня он-лайн трансляція сесій міської ради.