додому Бердичів Піротехніка зараз особливо небезпечна

Піротехніка зараз особливо небезпечна

86
0

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, під час яких біля ялинок і просто на вулицях запалюються бенгальські вогники, влаштовуються феєрверки. Проте, все це небезпечно і в будь яку секунду може привести до виникнення пожеж, інших надзвичайних подій. Іноді через власну необачність травмуються і навіть гинуть люди. Особливу небезпеку несуть собою різноманітні салюти, ракети, феєрверки та пітарди.

Як правило до людей потрапляє піротехніка сумнівного виробництва, яка не відповідає вимогам безпеки, і як наслідок – пожежі, інші надзвичайні події, під час яких травмуються люди.

Тому, щоб свято не скінчилося трагічно, необхідно пам’ятати наступне:

– купувати піротехнічні вироби необхідно тільки у спеціалізованих магазинах, які мають дозвіл від органів держпожнагляду на їх реалізацію.

– всі вироби повинні мати сертифікат відповідності та інструкцію правил їх використання українською мовою.

– вибираючи піротехніку необхідно звернути увагу на її зовнішній вигляд, забороняється використовувати вироби з тріщинами та іншими пошкодженнями корпусу.

– зберігати піротехнічні вироби слід в недоступних для дітей місцях, подалі від нагрівальних приладів та відкритого вогню.

– відстань від місця феєрверку до поруч розташованих будівель, споруд, а також автомобілів повинна бути не менше ніж 50 метрів.

– небезпечно влаштовувати феєрверк перебуваючи у нетверезому стані та при цьому палити.

Пам’ятайте, що тільки дотримання вищевказаних правил буде запорукою Вашої безпеки та тих, хто заходиться поруч.