додому Україна Новини АТО Під Донецьком йдуть бої

Під Донецьком йдуть бої

60
0

Місцеві жителі повідомляють, що в Мар’їнці також стріляють
У ці самі хвилини на околицях Донецька знову поновилися бойові дії. Як розповідають місцеві жителі, в місті чутна часта артилерійська канонада. Неспокійно стає навіть в тих районах, які раніше вважалися відносно віддаленими від вогнищ збройного протистояння.

“У нас дуже сильно чути залпи, – розповідає житель Будьонівського району Віктор Селезньов. – Уже важко згадати, коли востаннє ми чули настільки потужні залпи”.

До всього іншого городяни розповідають, що Донецьк струсонув потужний вибух, який стався десь на північній околиці міста. “З боку аеропорту дуже потужно щось рвонуло, я як раз був на вулиці, і навіть крізь черевики відчув як земля затремтіла, а в декількох метрах від мене бабуся злякавшись, впала на землю”, – розповідає житель Київського району Ілля.

Разом з тим, жителі західної частини міста кажуть, що зараз бойовики знову обстрілюють позиції українських військових знаходяться на підступах до Донецька – в Мар’їнці.

“Уже як півтори години в стороні Марьнікі постійні кулеметні перестрілки, і часті залпи артилерії, – розповідає мешканка Петровського району Юлія -. Якщо відкрити вікно виходить на ту сторону, можна далеко розрізнити розриви снарядів”.

Нагадаємо, минулого вечора бойовики обстріляли з артилерії околиці Мар’їнки, під вогонь потрапила вулиця Жовтнева. Як повідомляє поліція Донецької області, один із снарядів потрапив на приватне подвір’я. Чоловік 1968 року народження, який знаходився на подвір’ї, отримав численні осколкові поранення.