додому Бердичів Бізнес Підсумки – 2017: результати роботи територіального сервісного центру МВС у Бердичеві...

Підсумки – 2017: результати роботи територіального сервісного центру МВС у Бердичеві за рік

87
0

Протягом 2017-го року в Бердичівському територіальному центрі № 1842 провели 6 306 реєстраційних операцій. Загалом за цей час сервісні центри  МВС в Житомирській області провели 37 509 операцій і поповнили місцеві бюджети понад 7 мільйонів гривень.

За 12 місяців минулого року в сервісних центрах МВС в Житомирській області  підготували 17 667 кандидатів у водії і видали 24 846 водійських посвідчень. Зокрема, співробітники територіального сервісного центру №1842  у Бердичеві підготували 5 493 кандидатів та видали 4 132 посвідчення водія. Варто відзначити, що понад 36 % водіїв склали іспити з першого разу.

Разом і цим, під час реєстрацій та перереєстрацій транспортних засобів адміністратори ТСЦ № 1842 виявляли викрадені авто або такі, що перебували у розшуку. Таких «проблемних» автомобілів у Бердичеві цьогоріч виявили 2. Завдяки уважності співробітників сервісних центрів, на Житомирщині загалом виявлено 13 фактів підробки документів, 4 з них виявили безпосередньо Бердичівським сервісним центром. Про кожен з таких випадків негайно повідомляли до правоохоронних органів.

Одним із нововведень минулого року, яке вже користується значною популярністю, є нова послуга, яка з’явилася в сервісних центрах МВС лютого 2017 року – видача довідок про наявність або відсутність судимостей. Варто зауважити ця послуга є не лише абсолютно безкоштовною, надзвичайно зручною, оскільки таку довідку можна замовити онлайн і забрати в заздалегідь обраному замовником сервісному центрі МВС. Загалом  у Житомирській області послугою скористалися майже 10 тисяч, з них і 1360 – у Бердичеві.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області