додому Бердичів Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнка «Зелена енергія» в Бердичівському районі

Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнка «Зелена енергія» в Бердичівському районі

80
0

З метою привернення уваги до питання енергозбереження у підростаючого покоління та популяризації відновлювальних видів енергії, у навчальних закладах району був оголошений і проведений конкурс на кращий дитячий малюнок на тему енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії «Зелена енергія».

Конкурс проводився в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-III» та проходив у два етапи.Іетап –  відбірковий, що проходив на рівні шкіл та ІІ етап –  фінальний, що проводиться на рівні району.  Учасникам надали можливість реалізувати власні творчі здібності й таланти та викласти їх на папері. Участь у конкурсі дитячого малюнка взяли учні загальноосвітніх шкіл району  наступних вікових категорій: 1 категорія – 6-11 років; 2 категорія – 12- 17 років.

У четвер, 1 грудня 2016 року, відбулося засідання конкурсної комісії, яка підвела підсумки проведення даного конкурсу. На розгляд комісії було представлено 45 робіт першої та 41 робота другої категорії.Оцінювалися роботи за наступними критеріями: актуальність і повнота розкриття теми; творчий підхід; охайність і старанність.

Членами конкурсної комісії було визначено 6 переможців у кожній віковій  категорії по три. У першій категорії ними стали: Блажиєвська Анастасія (Дмитрівська  ЗОШ І – ІІ ступеня) – І місце, Ховдун Юліана (Половецька ЗОШ І – ІІІ ступеня) – ІІ місце; Жук Олександр (Райківська ЗОШ І – ІІ ступеня) – ІІІ місце; у другій – Тихонюк Вікторія (Озадівська ЗОШ І-ІІІ ступеня) – І місце, Карплюк Тетяна (Скраглівська ЗОШ І-ІІІ ступеня) – ІІ місце, Ященко Анастасія (Дмитрівська ЗОШ І – ІІ ступеня) – ІІІ місце.

Слід зазначити, що учнівська молодь Бердичівського району надзвичайно талановита і обізнана у питанні енергозбереження та альтернативного виду енергії. Роботи учасників змістовні і добре виконані. Усі діти доклали чимало зусиль аби стати учасниками даного конкурсу.

Також повідомляємо, що виставку усіх робіт учасників можна буде переглянути у фойє Бердичівської райдержадміністрації на першому поверсі 7 грудня 2016 року. Цього ж дня, під час урочистого заходу до Дня місцевого самоврядування, відбудеться нагородження переможців конкурсу.