додому Бердичів Підведено підсумки виставки Бердичівського районного конкурсу «Зимова казка»

Підведено підсумки виставки Бердичівського районного конкурсу «Зимова казка»

166
0

З 17 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року у фойє Бердичівської райдержадміністрації діяла новорічно-різдвяна виставка – конкурс дитячих поробок «Зимова казка». Дана виставка проводиться щорічно з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування у дітей практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що відповідають новорічно-різдвяній атрибутиці.

До участі у новорічно-різдвяній виставці було подано понад п’ять десятків робіт, виконаних у традиціях новорічно-різдвяної флористики. Це і різдвяні віночки та дзвоники, стилізовані ялинки, колажі, новорічні іграшки та композиції тощо. Конкурсні роботи виконані у традиційних та сучасних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів: тканина, дерево, скло, папір, тісто, солома, лоза, гілки дерев, шишки, жолуді, мушлі, пір’я,  солодощі, насіння та багато іншого.

Участь у виставці взяли як окремі учні, так і учнівські колективи, вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості, віком від 7 до 17 років. Даний конкурс проводиться під супроводом голови Бердичівської райдержадміністрації Едуарда Томашевського, який і зазначив, що щороку учнівські роботи стають все цікавішими, оригінальнішими і більш  креативними. Серед учасників цьогорічного конкурсу пригадалися діти – переможці минулорічного. Отже, наш конкурс вже має свою історію і свою особливість.

Вже традиційно, роботи на конкурс були подані у таких номінаціях: «Різдвяні зірки та віночки», «Новорічні ялинки», «Ялинкові прикраси», «Новорічні прикраси».

При підведенні підсумків, враховувалося розкриття теми номінації, оригінальність задуму та акуратність виконаного виробу.

Абсолютним переможцем і володаркою Гран – прі районного конкурсу «Зимова казка» стала Яворська Анастасія, учениця 7 класу Озадівської ЗОШ І – ІІІ ст., з роботою «Новорічний вінтаж».

У номінації «Різдвяні зірки та віночки» І місце посіли Цибук Валерія, Пасічник Катерина, Войтенко Софія учениці 7 класу Великоп’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст., з роботою «Хай буде мир на зимовій планеті». ІІ місце – Данилюк Юлія, учениця 5 класу Скраглівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Дзвіночки». ІІІ місце –  Богайчук Вікторія, учениця 6 класу Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Ангелочок».

У номінації «Новорічні ялинки» І місце отримала Лазарчук Катерина,  учениця 7 класу Озадівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Лісова красуня». ІІ місце – Ховдун Валерія, учениця 3 класу Половецької ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Лісова красуня». ІІІ місце –  колектив учнів 6, 7 класів Гардишівської ЗОШ І-ІІ ст., – філія Озадівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Новорічна ялинка».

У номінації «Ялинкові прикраси» І місце віддали Паничук Уляні, учениці 8 класу Райківської ЗОШ І-ІІ ст., з роботою «Гном». ІІ місце – Омельчук Анні, учениці 9-Б класу Гришковецької гімназії, з роботою «Новорічна кулька». ІІІ місце – Юрко Мері, учениці 3 класу Мирославської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботами: «Новорічна кулька», «Сніжинка – веселика», «Новорічний песик».

У номінації «Новорічні прикраси» І місце виборов Михальський Андрій, учень 8 класу Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ступенів, з роботою «Зимова рапсодія». ІІ місце – Онищук Софія, учениця 8 класу Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ст., з роботою «Тріо Санта – Клаусів». ІІІ місце – колектив учнів 7 класу Райківської ЗОШ І-ІІ ст., з роботою  «Новорічний годинник».

Переможці  виставки – конкурсу були нагороджені головою райдержадміністрації. Едуард Євгенович вручив молодим талантам Грамоти районної адміністрації та подарунки.