додому Бердичів Півтисячі гривень своїх заощаджень бердичівлянка перерахувала шахраям

Півтисячі гривень своїх заощаджень бердичівлянка перерахувала шахраям

58
0

63-річна жінка постраждала від псевдопрацівника банківської установи. Поліція встановлює особу шахрая і застерігає громадян від надмірної довірливості.

3 жовтня до Бердичівського відділу поліції із заявою про ошуканство звернулась 63-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що на її мобільний зателефонував незнайомець, який представився працівником служби безпеки однієї з фінансових установ. Він повідомив, що наразі в банку проводяться заходи щодо перевірки своїх клієнтів, задля цього необхідно повідомити йому конфіденційну інформацію по картці.

Довірившись незнайомцеві, що телефонував, заявниця втратила із поточного рахунку 499 гривень.

 – Нині у рамках розпочатого кримінального провадження за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України поліція встановлює особу шахрая і вживає заходів для відстеження руху коштів, – прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.

Водночас поліцейські застерігають громадян від необдуманих дій: у жодному разі не повідомляйте незнайомцям, ким би вони не назвалися, дані ваших банківських карток. Пам’ятайте, що цією інформацією легко користуються шахраї, аби видурити у вас грошові заощадження.

Відділ комунікації ГУНП в Житомирській області