додому Бердичів П’ять років позбавлення волі за викрадений мопед

П’ять років позбавлення волі за викрадений мопед

88
0

Як повідомляє офіційний сайт Бердичівського міськрайонного суду, 30.09.2016 року Бердичівським судом завершено розгляд провадження про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 289 Кримінального Кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою, вчинене повторно).

Встановлено, що в квітні 2016 року обвинувачений, перебуваючи у дворі будинку № 55 по вул. Житомирській у м. Бердичеві, біля під’їзду побачив залишений власником без нагляду моторолер марки «Honda» та, як пояснив сам обвинувачений, маючи бажання на ньому покататися, повів його до себе додому. На наступний день вранці на вказаному моторолері він поїхав на роботу, а коли ввечері їхав на моторолері з роботи додому, то був затриманий працівниками поліції. Свою вину обвинувачений визнав повністю та вказав, що розкаюється у скоєному а також відшкодував потерпілому завдану шкоду.

Оцінивши всі докази, врахувавши обставини скоєння злочину, особу обвинуваченого, суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років без конфіскації майна із звільненням від відбування покарання з випробуванням протягом трьох років. Також на нього покладено обов’язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання і роботи, а також періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.