додому Бердичів П’ята колона підтримує Васю, свободівці – проти.

П’ята колона підтримує Васю, свободівці – проти.

120
0

29 серпня 2017 року на позачерговій сесії Житомирської міської ради депутат-свободівець Олег Черняхович закликав колег-депутатів направити звернення до поліції щодо розслідування ситуації після засідання апеляційного суду у справі Василя Муравицького.

«Ні для кого не секрет, що в Житомирі є потужна проросійська та прорадянська п’ята колона. І вона, оговтавшись від післямайданного переляку, згуртувалась, вбралася у пір’я та пішла у наступ.

Вчора я був на засіданні Апеляційного суду щодо визначення міри досудового утримання житомирського журналіста Василя Муравицького, якого звинувачують у державній зраді та пропаганді на користь країни-агресора. У нього дуже гарна й потужна підтримка. Захищати цього журналіста прийшли представники ?руського міра?. Захищають його колеги, одні – бо мають подібний світогляд і переконання, другі – із цехової журналістської солідарності, інші – ліплять з нього образ борця із злочинною українською владою і поборника свободи слова», – розповів свободівець.

Як повідомляють в прес-службі Житомирської обласної організації ВО «Свобода», після завершення засідання в Житомирському апеляційному суді у справі про зміну запобіжного заходу блогерові, чоловіки, які прийшли підтримати Василя Муравицького, напали на активістів.

«До компанії захисників під гаслом ?За Васю? органічно доєдналися житомирські ?активісти?, що працюють на замовлення. Їх часто можна побачити тут у сесійній залі. І вчора після оголошення судового рішення вони погрожували розправою усім присутнім проукраїнським активістам і здійснили фізичний напад на волонтера Павла Кобилінського. Це відбулося серед білого дня на сходах апеляційного суду на вулиці Святослава Ріхтера в присутності десятка бездіяльних журналістів.

Прошу депутатський корпус зробити запит до житомирської поліції та прокуратури щодо вчорашніх подій, щоби на наступній сесії нам звітували про проведене розслідування та планування убезпечення майбутніх судових засідань з цієї справи», – зазначив Олег Черняхович.

Депутатами міськради було підтримано звернення свободівця.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО “Свобода”