додому Бердичів Про екологічну ситуацію, яка склалася на території Гришковецької селищної ради.

Про екологічну ситуацію, яка склалася на території Гришковецької селищної ради.

194
0

Як повідомляє офіційний сайт Бердичівської районної ради, одним із питань , яке було розглянуто на другому пленарному засіданні сьомої сесії Бердичівської районної ради 27 липня 2016 року – про екологічну ситуацію, яка склалася на території Гришковецької селищної ради.

До депутатів звернулась ініціативна група мешканців селища Гришківці з проханням посприяти у скасуванні дозволу виданого Управлінням екології Житомирської ОДА від 27.04.2016 року на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ФОП Морозова В.П. Як повідомив голова ініціативної групи в ході спільного комісійного обстеження було виявлено, що кількість бочок вказаних у документації становить п’ять штук, а в дійсності є шість. Крім того встановлено, що недотримані санітарно-екологічні норми, які були прийняті відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.1996р. №173.
Жителі селища Гришківці стурбовані ситуацією, яка склалася, оскільки проживають поблизу розташованого виробництва деревинного вугілля, яке впливає на стан їхнього здоров’я.
Депутати районної ради прийняли відповідне рішення та звернулися до Державної екологічної інспекції у Житомирській області щодо проведення перевірки ФОП Морозов В.П. на території Гришковецької селищної ради.