додому Бердичів Про версії побиття Валерія Шелепи, розповіла начальник поліції Бердичева

Про версії побиття Валерія Шелепи, розповіла начальник поліції Бердичева

244
0

28 березня на 19-й позачерговій сесії начальник Бердичівського відділку поліції Ольга Зінченко доповіла про кримінальну ситуацію в місті.

З приводу жорстокого нападу на Валерія Шелепу, вона повідомила, що слідством на сьогодні розглядається три версії: Перша – журналістська діяльність, друга – громадська діяльність, третя – хуліганство.

В своїй промові Ольга Зінченко обмовилась про двох-трьох людей, які воліють розхитати ситуацію в місті, проте в деталі не вдавалася: «Невже ті два-три чоловіки, які хочуть тут встановити владу, такі сильні? Якщо у вас вимагають гроші, то про це треба заявляти. Не вірите нам – є Житомир, не вірите їм – давайте щось робити».

Начальник поліції вважає, що тримає ситуацію під контролем, але планує задіяти Житомирське ГУНП та спецпідрозділ КОРД і Національну гвардію, які відпрацьовуватимуть район і місто Бердичів.

“Якщо хтось хоче розхитати ситуацію, яка тут є, я б не радила. Я хочу, щоб у місті був спокій. Якщо хтось хоче сказати, що поліція не в змозі подолати те, що тут є, ви помиляєтеся», – підсумувала начальник поліції Бердичівського відділку поліції Ольга Зінченко.