додому Бердичів Про безпеку мешканців і гостей Бердичівщини на свята потурбуються відповідні органи

Про безпеку мешканців і гостей Бердичівщини на свята потурбуються відповідні органи

70
0

29 грудня 2016 року, у малій залі Бердичівської райдержадміністрації  відбулася нарада з питань посилення заходів із запобігання терористичних загроз в період Новорічних та Різдвяних свят.

У нараді взяли участь голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Максим Самчик, представники служби безпеки          України, Національної поліції, служби надзвичайних ситуацій.

 Присутнім доповів начальник Бердичівського МВ УСБУ в Житомирській області полковник В.В.Кондратюк, який розповів про прояви тероризму у Європі та закликав усі служби бути пильними. «У зв’язку із  наближенням Новорічних та Різдвяних свят, з метою недопущення скоєння протиправних дій терористичного характеру на території нашої держави, в тому числі м. Бердичева та Бердичівського району, необхідно забезпечити патрулювання (охорону) місць масового скупчення людей (ялинки, місця святкових ярмарок, культові споруди, церкви, залізничні та автовокзали, центральні площі, ринки, торгівельні центри, місця паркування автомобілів тощо) під час святкувань. Також, з метою виявлення, попередження та недопущення можливих терористичних чи інших деструктивних проявів, обмежити, а краще заблокувати будь-який рух автомобільного транспорту в місцях святкувань, в тому числі шляхом блокування (блоками, огорожами)» – зазначив В.В. Кондратюк.

Заступник Бердичівського міського голови М.І. Гайченя повідомив, що основні офіційні святкові заходи вже проведені, але на пл. Європейській очікується проведення масового скупчення людей у Новорічну ніч. Крім того, 5 січня на день визволення м. Бердичіва від німецько-фашистських загарбників заплановано проведення масових заходів та ходи по вул. Данилівській.

Голова Бердичівської РДА Е.Є. Томашевський повідомив, що в населених пунктах району не заплановано більше ніяких святкових заходів, крім тих, що вже відбулися. Очікується тільки масове відвідування церков на Різдво.

Заступник начальника Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області підполковник поліції Я.В. Оніщук доповів, що під час проведення Новорічних та Різдвяних свят передбачено створення додаткових патрулів та передбачене цілодобове чергування екіпажу дорожно-патрульної служби на площі Європецйській, де очікується масове скупчення людей.

Заступник начальника Бердичівського МРВ ДСНС Управління в Житомирській області доповів, що на період святкових днів буде посилене чергування особового складу, автомобільна техніка повністю заправлена, а особовий склад укомплектований на 100%.

За результатами наради було вирішено, що з метою недопущення можливого скоєння будь-яких протиправних проявів, провести роз’яснювальну роботу з організаторами святкових Новорічних та Різдвяних заходів. Крім того, розробити чіткий алгоритм спільних дій на випадок виникнення позаштатних ситуацій.