додому Бердичів Профільні комісії Житомирської облради розпочали підготовку до чергової 13-ї сесії

Профільні комісії Житомирської облради розпочали підготовку до чергової 13-ї сесії

70
0

У ході підготовки до чергової 13-ї сесії обласної ради сьомого скликання депутати розпочали працювати у профільних комісіях. Більше 20 питань порядку денного опрацювала 23 жовтня постійна комісія обласної з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, яку очолює Сидір Кізін.

У роботі профільної комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та депутат від Бердичівщини Ігор Романський.

Зокрема, депутати погодили внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік, якими пропонується, за пропозиціями депутатів, спрямувати майже 800 тис грн. Також в область надійшла субвенція з державного бюджету на суму 12,6 млн грн, половина якої буде витрачено на проведення виборів у 13 ОТГ. Решта субвенції спрямовується на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

Також депутати рекомендували внести на розгляд сесії обласної ради Антикорупційну програму Житомирської обласної ради на 2017-2018 роки, яка передбачає засади загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції та заходи з їх реалізації. До програми додається оцінка корупційних ризиків у діяльності обласної ради та заходи щодо їх усунення тощо.

На розгляд профільної комісії Сидір Кізін вніс проект рішення «Про подолання наслідків совєцької окупації в мовній царині Житомирської області», одним із пунктів якого пропонується встановити, що у Житомирській області у всіх сферах обслуговування громадян вживається державна мова – українська. Надавач послуг зобов’язаний звертатися та спілкуватися з отримувачем послуг (клієнтом) державною мовою.

Окрім цього депутати розглянули низку звернень депутатів обласної ради та громадських організацій.