додому Бердичів Профільна депутатська комісія погодила виділення коштів на лікування учасників АТО з Житомирщини

Профільна депутатська комісія погодила виділення коштів на лікування учасників АТО з Житомирщини

56
0

Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів 21 листопада під час позачергового засідання розглянула звернення учасників антитерористичної операції щодо виділення їм коштів.

Зокрема, два бійця потребують лікування та реабілітації, на що потрібно загалом 460 тис. грн. Профільна комісія підтримала виділення коштів учасникам АТО.

Також депутати розглянули звернення керівника центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Валерія Логінова. Він звернувся з пропозицією залучити до складу робочої групи з організації та проведення консультацій з громадськістю міжрегіонального сектору представника Житомирської обласної ради. Постійна комісія проголосувала за кандидатури депутатів Тараса Собка та Євгена Жабокрицького.

Зазначена робоча група утворюється з метою сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю центрального міжрегіонального сектору Служби, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, учасників АТО тощо.

З-поміж іншого депутати розглянули низку комунальних питань, зокрема внесення змін до контрактів з керівниками комунальних закладів.

Усього профільна комісія  опрацювала 8 питань порядку денного.

Нагадаємо, що чергова 14-а сесія обласної ради запланована на 21 грудня.