додому Бердичів Професійно-технічне училище №12 гучно відсвяткувало перші 40 років! ФОТОРЕПОРТАЖ

Професійно-технічне училище №12 гучно відсвяткувало перші 40 років! ФОТОРЕПОРТАЖ

229
0

В ПТУ-12 міста Бердичева відбувся урочистий захід з нагоди 40-річного ювілею заснування закладу. Розпочалася подія з демонстрації слайдів про історію закладу його викладачів та вихованців.

Потреба у закладі виникла тоді, коли стало зрозуміло, що на шкіроб’єднанні не вистачає кваліфікованих робітників. Причому підготовка молодих працівників безпосередньо на робочих місцях вже не могла задовольнити зростаючі потреби виробництва. Відповідно 10 лютого 1977 року Державний комітет Ради Міністрів України по профтехосвіті  і Міністерства легкої промисловості наказом №19/45 прийняли рішення про відкриття в Бердичеві міського училища. А вже 1 вересня 1977 року відбувся перший повноцінний набір для навчання груп по шкіряному напрямку.

На святковому заході особисто згадали 24 ветеранів ПТУ-12

Кращі традиції училища закладалися протягом всього періоду, а сьогодні продовжує їх педагогічний колектив на чолі з виконуючою обов’язки директора Мохорт Світлани Станіславівни. У своєму виступі вона від імені управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації та депутата обласної ради Романського Ігоря Васильовича привітала усіх присутніх і зазначила на вкладі в розвиток закладу: «Праця кожного з Вас – це золоті сторінки нашого училища. Тісний зв’язок з батьками, щире спілкування, дають нам можливість ефективно вирішувати питання навчання та виховання дітей. Зі стін нашого училища вийшли тисячі талановитих випускників, які понесли у світ посіяні тут в їх душі зерна любові до всього рідного».

А за минулих 40 років ПТУ-12 ні мало, ні багато, а підготувало близько семи тисяч кваліфікованих робітників для підприємств легкої промисловості та сфери побуту. Життя училища продовжується та рухається в успішне майбутнє, адже все нові й нові покоління бердичівлян здобувають трудові та корисні для суспільства професії