додому Бердичів Прокурор Житомирщини Любомир Війтович провів особистий прийом у Бердичеві

Прокурор Житомирщини Любомир Війтович провів особистий прийом у Бердичеві

76
0

У середу, 31 травня 2017 року, прокурор Житомирської області Любомир Війтович здійснив виїзд до м. Бердичева та провів особистий прийом громадян у Бердичівській місцевій прокуратурі, у тому числі із використанням нещодавно впровадженого скайп-зв’язку.

Цього разу на особистий прийом прокурора області з різними наболілими проблемами звернулися 9 жителів м. Бердичева, Бердичівського та Андрушівського районів, які підпадають під юрисдикцію Бердичівської місцевої прокуратури.

Зокрема, житель м. Бердичів звернувся із скаргою щодо неналежного, на його думку, розслідування кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 190, ч. 1 ст. 358 КК України. Як розповів заявник, родичі, змовившись із державним нотаріусом, шляхом зловживання довірою, вмовили його дружину підписати письмову заяву про відмову від її законної спадщини.

До керівника обласного відомства також звернулися тележурналісти місцевого та центрального телебачення щодо неналежного розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Із скаргами на якість та тривале досудове розслідування органами поліції кримінальних проваджень зверталися й інші заявники.

На особистий прийом до прокурора області звернувся житель с. Гришківці із заявою щодо незаконного відчуження земельної ділянки площею понад 27 га на території Гришковецької селищної ради, вчиненого на підставі підробленого рішення.

Прокурор області Любомир Війтович уважно вислухав усі їхні проблеми та дав доручення керівнику Бердичівської місцевої прокуратури вжити заходи щодо посилення нагляду за додержанням законів органами, що проводять досудове слідство.

Окрім того, у режимі скайп-зв’язку прокурор області провів особистий прийом із жителем Андрушівського району.


Прес-служба прокуратури Житомирської області