додому Бердичів Прокуратура Житомирщини в боротьбі з корупцією: розгляд судами 53 адмінпротоколів – 53...

Прокуратура Житомирщини в боротьбі з корупцією: розгляд судами 53 адмінпротоколів – 53 тисячі штрафів

81
0

Органами прокуратури Житомирської області з початку року забезпечено участь у розгляді судами 53 адмінпротоколів, пов’язаних із корупцією. За результатами їх розгляду до адміністративної відповідальності притягнуто 29 посадовців, щодо яких застосовано штрафи на загальну суму понад 53 тис грн.

Про це у вівторок, 11 липня 2017 року, повідомив на брифінгу начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Віталій Ольховий.

У зв’язку із законодавчими змінами – початком діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції (15.08.2016), органи прокуратури втратили повноваження щодо складання протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Водночас матеріали за виявленими прокурорами фактами правопорушень у цій сфері скеровуються для вжиття заходів до уповноваженого органу, яким на території області є Управління захисту економіки Національної поліції України

Непоодинокі випадки невиконання посадовцями вимог законодавства щодо своєчасної подачі електронних декларацій. Поширений характер мають місце порушення вимог чинного законодавства щодо неповного відображення посадовцями у деклараціях відомостей про об’єкти нерухомості.