додому Бердичів Бізнес Прозора робота дозволяє економити мільйони гривень, а ще Житомирщина збільшує надходження до...

Прозора робота дозволяє економити мільйони гривень, а ще Житомирщина збільшує надходження до бюджету

45
0

На Житомирщині активно впроваджується процедура електронних закупівель.

З метою створення прозорої та ефективної системи державних закупівель в області видано спільне розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради «Про застосування системи електронних закупівель». Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації

Станом на жовтень установами області на електронних торговельних майданчиках розміщено 2079 оголошень про закупівлю товарів, робіт та послуг («допорогові» закупівлі) на загальну суму 89,2 млн грн, з яких успішно завершено 867 на суму 24,4 млн грн.

Сума зекономлених коштів від впровадження системи електронних закупівель склала 4,6 млн грн.

Окрім того, у Житомирській ОДА звітують про збільшення доходів до місцевих бюджетів майже на 50%. Протягом січня-вересня цього року, у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, доходи місцевих бюджетів Житомирщини збільшилися на 840,7 млн. грн. або на 49,8%.

“Приріст досягнуто за рахунок збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб (підвищення грошового забезпечення військовослужбовців, збільшення ставки нарахування для всіх платників, яким нараховують заробітну плату з 15 до 18 відсотків), збільшення надходжень по ресурсних платежах (у зв’язку з індексацією ставок) та покращанням ефективності використання наявних земельних ресурсів та встановлення розмірів плати за використання земель, які є адекватними економічним вигодам, які отримують землекористувачі. Збільшення надходжень по акцизному податку обумовлено розширенням бази оподаткування (підвищенням роздрібних цін на продукцію, віднесення пива до алкогольних напоїв)”, – йдеться у повідомленні департаменті фінансів облдержадміністрації.