додому Бердичів Проект рішення за ініціативою Романського І.В. щодо заборони з 14 років міняти...

Проект рішення за ініціативою Романського І.В. щодо заборони з 14 років міняти стать підтримано!

15
0

Сьогодні, 5 березня, на сесії Житомирської обласної ради депутати підтримали проект рішення «Про звернення до Верховної Ради України, щодо недопущення розгляду законопроекту №2684, який дозволить підліткам з 14 років міняти стать без згоди батьків», автором якого є депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський.

“Якщо уважно подивитися на цей законопроект, то надання дітям права з 14 років укладати угоди по реалізації права на охорону здоров’я містить ряд небезпек.
14-річні зможуть відмовлятися від лікування алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та інших небезпечних залежностей або хвороб. Якщо до цих пір відповідальність за лікування
несли батьки, то цей законопроект дає право дитині відмовлятися від лікування, тому що єдиним, хто приймає рішення щодо лікування, стає сам підліток.
Крім того, законопроект №2684 дозволить підліткам з 14 років змінювати стать без згоди батьків.  На сьогодні зміна статі можлива з 14 років тільки за згодою дитини та обох батьків. З огляду на те, яка кампанія по просуванню гендерної ідеології розгорнута в різних сферах, в тому числі в освітніх установах (так звана гендерно-нейтральна школа), можна тільки уявити, які будуть наслідки того, коли підліткам будуть постійно говорити щось на кшталт «подумайте, може, у вас не та стать, а також, якщо хочете, то з 14 років можна робити операцію».
На жаль, нині ми бачимо, що Україна є одним з лідерів в світі в дитячому алкоголізмі, стрімко росте підліткова наркоманія та інші види залежностей.
Тому, вимагаємо не допустити даний законопроект до розгляду.
Ми не повинні наражати на небезпеку дітей, адже діти – це майбутнє нашої нації”, – йдеться у зверненні.

“У нас у всіх є діти і ми розуміємо на скільки важливий цей законопроект. Я проти того, щоб діти з 14 років змінювали стать без згоди батьків!”, – зазначив Ігор Романський.

Рішення було підтримано більшістю депутатів. За що депутатам щиро дякуємо!