додому Бердичів Продовжується робота щодо профілактики та попередження самогубств серед засуджених в Райківській...

Продовжується робота щодо профілактики та попередження самогубств серед засуджених в Райківській виправній колонії (№73)

79
0

В Райківській виправній колонії (№73) працівниками відділу соціально-виховної та психологічної служби постійно проводиться робота направлена на попередження самогубств серед засуджених. До даних заходів залучаються представники як благодійних організацій так і релігійних конфесій.

Днями, до роботи з профілактики та попередження самогубств серед засуджених було залучено настоятеля церкви Петра і Павла протоієрея В’ячеслава Губенко. Його релігійні бесіди були спрямовані на усвідомлення в засуджених цінності людського життя та гріховності вчинення акту самогубства. Спілкування з засудженими відбувалось як в загальній масі так і індивідуально з засудженими,які перебувають на профілактичному обліку як схильні до самогубства.

Слід зауважити, що комплекси заходів з профілактики самогубств в установі проводяться постійно з метою підтримки та покращення морально-психологічного клімату серед засуджених.