додому Бердичів Бізнес Проведення колегії районної державної адміністрації

Проведення колегії районної державної адміністрації

86
0

Днями у малій залі засідань відбулася розширена колегія Бердичівської райдержадміністрації з наступних питань: «Про підсумки роботи по виконанню місцевих бюджетів за 2015 рік та основні завдання по забезпеченню виконання бюджету у 2016 році», «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2015 рік».
У засіданні колегії взяли участь голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, голова районної ради М.Ю. Самчик, перший заступник голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук, заступник голови адміністрації Л.В. Димидюк, керівник апарату адміністрації Л.А. Котнюк, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, а також керівники: Бердичівської ОДПІ, Бердичівського відділу Національної поліції, Бердичівського управління Державної казначейської служби України в Житомирській області, Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, голови сільських та селищної рад.
Запрошені та члени колегії заслухали доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Т.О. Войцахівської щодо виконання місцевих бюджетів за 2015 рік і т.в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі А.О. Волянської щодо підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку Бердичівського району за 2015 рік. Слід зазначити, що більшість галузей реального сектору економіки та соціальної сфери характеризуються позитивною динамікою. Що стосується фінансів, то бюджетне фінансування зросло по всіх без виключення галузях. Всіма місцевими бюджетами виконано встановлені завдання по мобілізації коштів до загального фонду місцевих бюджетів.
По закінченню доповіді між членами колегії тривали обговорення, після чого проекти рішення були ухвалені одноголосно.